ГЕНДЕРНА ПОЛІТИКА

Жінки в українському суспільстві мають рівні з чоловіками конституційні права в економічній, політичній, культурній і соціальній сферах, а також у сім'ї.

22 березня 2023 року до Всеукраїнської акції «Жінки, знайте свої права!» долучився  відділ "Центр надання адміністративних послуг" Кіптівської сільської ради. Запрошені учасники заходу отримали змістовну та корисну інформацію щодо шляхів попередження та інструментів протидії дискримінації за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, попередження та зупинення усіх форм насильства стосовно жінок і дітей, торгівлі людьми, розвитку жіночого лідерства в усіх сферах та на всіх рівнях.

11:37:17 22.03.2023

Тематична година "Жінки, знайте свої права"

Сьогодні ми живемо в часи швидких змін. Звісно ж змінюються і взаємовідносини між чоловіками та жінками в усіх сферах життєдіяльності суспільства. Утвердження гендерної рівності — важливий напрямок в Україні за останні роки. Це питання проходить крізь всі проблеми сьогодення і є актуальним в житті кожного з нас. Інтеграція української держави у світове співтовариство вимагає переосмислення місця і ролі жінок у суспільстві, їх рівноправну участь у всіх сферах життєдіяльності, і, зокрема, в політиці і державотворенні.

14:19:10 02.04.2018