Начальник поліції Чернігівщини уклав меморандуми про співпрацю з територіальними громадами

Дата: 10.03.2023 08:35

Сьогодні начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський уклав меморандуми про співпрацю з головами трьох територіальних громад області – Кіптівської і Остерської (Чернігівський район) та Талалаївської (Прилуцький район). Захід відбувся у рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Під час зустрічі керівник обласної поліції наголосив на важливості ефективної співпраці поліції та місцевої влади.

– Мені дуже приємно укладати з вами меморандуми про співпрацю, які мають на меті підвищення рівня безпеки і правопорядку та протидію злочинності у громадах. Дякую вам за активну громадянську позицію, підтримку сучасних безпекових тенденцій та реформ у сфері безпеки. Сьогодні ми робимо ще один крок до успішної реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», – сказав Володимир Нідзельський.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» передбачає забезпечення кожної громади офіцером поліції, створення там безпечних умов проживання людей та надання їм більш якісного поліцейського сервісу.

– Безпека людей – понад усе. Тому наша співпраця і партнерство з територіальними громадами та органами місцевого самоврядування продовжуються, – підсумував начальник поліції Чернігівщини.