Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на виставку за результатами обласного конкурсу дитячих малюнків «Я намалюю Україну без війни».

Дата: 18.07.2023 08:48
Кількість переглядів: 52

Організатори конкурсу: Департамент культури і туризму, національностей та релігій ЧОДА, Чернігівська обласна бібліотека для дітей, КЗПМО «Чернігівська дитяча художня школа», Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана.

У конкурсі взяли участь діти віком від 3 до 16 років з громад Чернігівської області та міста Чернігова. До експозиції виставки робіт переможців конкурсу ввійшло 39 дитячих творів на сюжети мирного життя.

Відкриття 20 липня 2023 року о 12.00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (м. Чернігів, вул. Музейна, 6, мистецький простір #ПідВал).

Довідки за вказаним номером телефону 050-7221911 (Telegram, WhatsApp, Viber).

#galagan_art_museum

Ми надихаємо!