ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ПУНКТИ ОБІГРІВУ

КОМІСІЯ ТЕБ та НС

ОСНОВНА ПРИЧИНА ЗАГИБЕЛІ НА ВОДОЙМАХ – БАНАЛЬНА НЕОБЕРЕЖНІСТЬ

Чернігівське районне управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області вкрай стурбоване різким збільшенням випадків загибелі людей у водоймах на території району. Так тільки за період з 13 по 22 липня 2024 року на водоймах загинуло 11 людей, з яких 1 дитина 2022 року народження. Трагічні випадки стались на територіях: Чернігівської, Березнянської, Остерської, Новобілоуської, Городнянської, Деснянської, Любечської. Слід зазначити, що основними причинами загибелі людей на водни об'єктах стали купання в не обладнаних місцях та нехтування елементарними правилами поведінки на водних об'єктах, адже одна із основних причин загибелі на водоймах – це банальна необережність.

14:27:25 23.07.2024

ЗАБОРОНА СПАЛЮВАННЯ СТЕРНІ

Станом на сьогодні гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття. Це призводить до знищення біорізноманіття, тваринного світу, виникає загроза виникнення пожеж в полезахисних лісових смугах, лісах, а іноді й травмування або загибелі людей.

11:49:58 23.07.2024

Пожежна безпека під час жнив

Літо у розпалі. Для багатьох це найкраща пора - відпусток, канікул, відпочинку, розваг на природі, водоймах. А для хліборобів і для співробітників Служби порятунку - це найбільш відповідальна та гаряча пора року.

10:41:28 11.07.2024

Правила безпеки під час відпочинку на водних об’єктах

Вода є невід'ємною частиною життя на Землі. Але, на жаль, водяна стихія несе в собі велику небезпеку. Так, мабуть, ніхто не зможе заперечити, що вигляд бурхливого моря, спокійної річки або мальовничого озера захоплює, надихає і манить, а рятувальників бентежить і непокоїть. Бо саме ця не оповита стихія щороку поглинає людські життя.

09:35:30 14.05.2024