ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ СІМ'Ї МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ

БІБЛІОТЕКИ

МОЛОДІЖНА РАДА

День пам'яті та перемоги у Кіптівській громаді

8 травня 2024 виповнюється 79 років від дня закінчення Другої світової війни в Європі. Вже втретє ми відзначаємо цю річницю під час нової великої війни в Європі — російської війни проти України.В День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років керівництво та працівники Кіптівської сільської ради спільно з представниками комунальних закладів громади , громадськості вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні біля пам’ятних знаків громади.

11:16:38 09.05.2024

Колективна память трьох громад

У селах Количівка, Киїнка та Кіпті, в межах Іванівської, Киїнської та Кіптівської громад, ми разом із жителями висаджували кленові алеї. Дерева стануть символом прагнення зберігати та передавати пам’ять про події у Чернігівській області, які пов’язані з повномасштабним вторгненням у 2022 році.

14:01:56 05.03.2024

Культура та традиції – це сила та ідентичність нації

Під час повномаштабної вторгнення  надзвичайно важлива діяльність закладів культури , які стали своєрідними осередками аматорської творчості та згуртованості жителів громади . З метою оцінки якості надання культурних послуг на території Кіптівської сільської територіальної громади на протязі  2024 року, згідно річного плану заходів відбуватимуться  звітні заходи закладів культури громади під гаслом «Народна творчість – душа народу».

08:53:31 21.02.2024

Гендерночутлива медіаграмотність в громаді

Молодіжний простір с. Прогрес приймав активних жінок Кіптівської територіальної громади на тренінгу «Розпізнання фейків і медійних маніпуляцій» реалізованого ГО « Жінки за розвиток» за фінансової підтримки Уряду Великої Британї в рамках проекту « Жінки , мир , безпека: відповіді на виклики війни» .

08:47:44 08.01.2024

Вишиванка душу гріє 🦋🌤️

«Україна починається з тебе 🇺🇦!» – під таким гаслом маємо жити , діяти під час повномаштабної війни заради збереження нації та автентичності народу . Не випадково команда однодумців Кіптівської громади вирішила втілити свою ідею в рамках грантової підтримки Програми «U – LEAD з Європою» та волонтерського руху «БУРчик» .

12:52:53 27.11.2023