НОВИНИ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Надходження єдиного податку від суб’єктів господарювання Чернігівщини у січні 2022 року зросли на 20 млн гривень

У січні 2022 року фізичні особи – підприємці Чернігівської області сплатили до місцевих бюджетів 81 млн грн єдиного податку і тим самим перевищили факт надходжень відповідного періоду минулого року на 32,5 відс. або на 18,9 млн грн  (у січні 2021 року надходження єдиного податку з  фізичних осіб становили 58 млн грн). Про це повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

16:16:37 14.02.2022

Застерігаємо від шахраїв, які  видають себе  за працівників податкової служби!

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує громадян, платників податків, що до суб’єктів господарювання м. Ніжина почали надходити телефонні дзвінки від невідомих осіб, які представляються працівниками Ніжинської ДПІ. Телефонують із мобільного телефону 0953404479 та просять передзвонити за номером 0955973516, начебто начальнику Ніжинської ДПІ. При цьому невідомі особи просять надати грошові кошти. Вкотре повідомляємо, що такі дії вчиняють шахраї. Застерігаємо платників податків бути пильними та не піддаватися на провокації.  Попереджаємо, що у разі надходження таких дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами, одразу повідомляйте працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номером телефону: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.

11:43:51 09.02.2022