ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ/СЛУХАННЯ

Протокол №2 засідання організаційної комісії з проведення громадського обговорення кандидатури старости Хрещатинського старостинського округу

09:22:27 09.12.2022

Відбулись громадські слухання, щодо співробітництва Кіптівської та Козелецької територіальних громад у сфері медичних послуг

Питання забезпечення жителів якісними медичними послугами є одним із ключових напрямків розвитку будь якої територіальної громади. Проте цей напрямок настільки ж важливий наскільки і складний.  Головна складність його полягає у ресурсному забезпеченні медичної галузі. Особливо важко утримувати такі об’єкти як колишні районні лікарні, що не під силу одній територіальній громаді. Тому єдиним шляхом вирішення даного питання є міжмуніципальне співробітництво територіальних громад, адже  впоратися із будь якою проблемою легше, якщо співпрацювати - об’єднувати кошти і зусилля з сусідніми громадами, які в цьому теж зацікавлені.

09:11:00 17.01.2022

УВАГА! Проводяться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Кіптівської ОТГ до 2027 року

З 27 серпня по 26 вересня 2020 року відповідно до розпорядження сільського голови від 26 серпня 2020 р. № 63 «Про проведення громадських обговорень та слухань з обговорення проєкту «Стратегії розвитку Кіптівської об’єднаної територіальної громади на 2020–2027 роки» проводяться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Кіптівської об’єднаної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів із її реалізації на 2020–2023 роки.

11:55:43 27.08.2020