ОГОЛОШЕННЯ

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі (послуги провайдерів)

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Послуги провайдерів)

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі (м'ясо)

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі (овочі)

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі (фрукти)

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі (м'ясо)

Оголошується прийому  пропозицій  від жителів щодо нових назв об’єктів топоніміки (вулиць та провулків) населених пунктів  Кіптівської сільської територіальної  громади, які пов’язані з державою - агресором чи історією російської імперії та СРСР.

Кіптівська сільська  рада згідно Законів України, зокрема «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про географічні назви» «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»

08:41:13 06.03.2023

ОГОЛОШЕННЯ!!!

У середу, 19 жовтня 2022, начальник Чернігівського районного управління поліції полковник Олександр Шульга проведе особистий прийом громадян в с. Кіпті. Прийом громадян відбудеться з 14.00 до 15.00 в приміщенні Кіптівської сільської ради за адресою: вул. с. Кіпті, вул. Слов’янська, буд. 36 б