Світовий банк

Модернізація системи соціальної підтримки населення - навчальний семінар в Дніпрі

20-22 травня в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», який реалізується Міністерством соціальної політики України спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку, було проведено семінар для керівників і працівників структурних підрозділів 40 пілотних об’єднаних територіальних громад, в місті Дніпрі.

12:05:34 24.05.2019

Черговий семінар для учасників проекту "Рука допомоги"

15-16 листопада в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді проходив семінар-тренінг для учасників пілотного проекту Міністерства соціальної політики України «Рука допомоги», який реалізується за підтримки Світового банку.

14:14:21 19.11.2018

Стартував пілотний проект "Рука допомоги"

Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку реалізує пілотний проект «Рука допомоги», мета якого -  виведення малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб із стану бідності шляхом допомоги у працевлаштуванні або у започаткуванні власної справи.

16:28:31 04.04.2018

Отримали нову комп'ютерну техніку

В рамках  реалізації проекту впровадження моделі адміністрування надання послуг з соціальної підтримки населенню,за підтримки Світового Банку, Кіптівська об’єднана територіальна громада отримала комплекти комп’ютерної техніки.

18:39:00 23.02.2018

Зустріч з представниками Світового банку

26 вересня до Кіптівської ОТГ завітала делегація на чолі з директором Глобальної практики Світового банку з питань соціального захисту та працевлаштування Лінн Шербурн-Бенц. Метою візиту команди Світового банку, було ознайомлення з діяльністю Кіптівської об'єднаної територіальної громади, та основними напрямами роботи у сфері соцзахисту населення та захисту прав дітей.

09:13:00 27.09.2017

Семінар з впровадження моделі адміністрування надання послуг з соціальної підтримки населення

13-14 вересня 2017 року у м. Києві проходив семінар з впровадження моделі адміністрування надання соціальних послуг для керівників об’єднаних територіальних громад, визначених наказом Міністерства соціальної політики від 28.06.2017 № 1030 «Про деякі питання діяльності ОТГ щодо надання послуг із соціальної підтримки населення». Семінар проводиться Міністерством соціальної політики України за підтримки ЮНІСЕФ.

09:17:47 15.09.2017