СЕКТОР СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Про сектор соціального захисту населення

Інформація для маломобільних груп населення

РАННЄ ВТРУЧАННЯ

Підтримка ВПО Благодійним фондом «БАРИШИВСЬКА ЗЕРНОВА КОМПАНІЯ»

Висловлюємо слова щирої вдячності Благодійному фонду «БАРИШИВСЬКА ЗЕРНОВА КОМПАНІЯ» за надання гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів для вимушених переселенців, які перебувають на території нашої громади.

15:47:27 15.12.2023

Отримання техніки в рамках проєкту,  який реалізується Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки Агентства ООН у справах біженців

19 жовтня 2023 року регіональна команда Благодійної організації «Благодійний Фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» у Чернігівській області передала  комп’ютерну техніку  для сектору соціального захисту населення Кіптівської сільської ради в рамках проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», який реалізується БО "БФ "ССС" за підтримки Агентства ООН у справах біженців.

16:13:52 23.10.2023

Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії березень – червень 2023 р. pdf

10:57:51 01.08.2023