Проект USAID "Програма підтримки аграрного і сільського розвитку"

Кіптівська ОТГ: чим запам'ятався рік що минає

Рік що минає був плідним та нелегким і кожному він запам’ятався завдяки якимось особливим подіям, що відбувалися в житі кожного з нас та в житті нашої Кіптівської об’єднаної територіальної громади. І саме кінець грудня – період коли час підбивати підсумки року, що минає. Тож давайте разом згадаємо чим увійде  історію 2019 рік – вже четвертий рік після початку реформи децентралізації.

16:58:40 26.12.2019

Управління землею в громаді: як Межівська ОТГ використовує сучасні технології

18-19 червня в Харкові відбудеться Форум з питань місцевого системного розвитку. Захід об’єднає 79 громад, які пройшли відбір та перемогли у конкурсі «Програма місцевого системного розвитку».

15:55:56 08.06.2019

Крокуємо в Європу, або як в Кіптівській ОТГ будуть поводитися зі сміттям

Якщо сьогодні пересічну людину спитати «Яка проблема, на вашу думку,є зараз найбільш глобальна?» Почуємо різні відповіді: війна, мала зарплата, корупція, хто стане Президентом врешті решт… Так це важливо, але ж на частину з цього переліку ми впливу не маємо а щось уже скоро, маємо надію, вирішиться.

08:24:45 05.04.2019

Семінар-тренінг "Створення ЦНАПу в об'єднаній територіальній громаді"

Сьогодні в Кіптівській сільській раді розпочав свою роботу семінар-тренінг на тему «Створення Центру надання адміністративних послуг в об’єднаній територіальній громаді», який проходитиме два дні, 3 та 4 серпня. Семінар проходитиме в рамках програми U-LEAD Компонент 2: "Покращення якості місцевих послуг для населення".

13:37:00 03.08.2017

Продовжується робота по проекту "Агросільрозвиток"

30.06.2017р., 03.07.2017р. та 07.07.2017р. в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) відбулося навчання курсу ArcGIS для спеціаліста-землевпорядника Кіптівської ОТГ. Було проведено ряд основних теоретичних і практичних занять.

09:28:00 10.07.2017