Головний спеціаліст-землевпорядник Кіптівської сільської ради пройшла курс навчання ArcGIS

Дата: 10.07.2017 09:28

30.06.2017р., 03.07.2017р. та 07.07.2017р. в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) відбулося навчання курсу ArcGIS для спеціаліста-землевпорядника Кіптівської ОТГ. Було проведено ряд основних теоретичних і практичних занять.

ArcGIS – це геоінформаційний програний продукт американської компанії ESRI. Використовується для ведення земельних кадастрів, в задачах землеустрою, веденні обліку нерухомого майна, систем інженерних комунікацій, геодезії, користуванні надрами та інших напрямках. На базі даного програмного комплексу буде створено електронне управління земельними ресурсами громади.