Розпорядження сільського голови "Про організацію роботи із забезпечення Кіптівською сільською радою доступу до публічної інформації у відповідності з вимогами чинного законодавства"

Кіптівська  сільська  рада

Козелецького району

Чернігівської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

12  квітня  2017                             с. Кіпті                                            № 21

Про організацію роботи із

забезпечення  Кіптівською

сільською  радою  доступу до

публічної інформації у відповідності

з вимогами чинного законодавства

Відповідно до  Закону України «Про доступ до публічної інформації» та керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Покласти обов'язки відповідальної особи щодо забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації та виконання положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» на секретаря Кіптівської сільської ради Кучму Віту Миколаївну.

2.   Секретарю сільської ради Кучмі В.М.:

2.1. Забезпечувати ведення обліку запитів на отримання публічної інформації, доступ запитувачів до публічної інформації та надавати консультації під час оформлення запиту;

2.2. Забезпечувати умови для подання запитів громадянами з обмеженими фізичними можливостями з урахуванням вимог частини сьомої статті 19 Закону;

2.3. Розмістити на веб-сайті сільської ради Порядок доступу до публічної інформації, форму запиту на отримання публічної інформації, інструкцію щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію.

2.4. Забезпечувати оприлюднення на веб-сайті сільської ради публічну інформацію, передбачену законодавством України та порядком доступу до публічної інформації у Кіптівській сільські раді.

2.5. Під час ведення обліку запитів на отримання публічної інформації, забезпечення доступу до публічної інформації, надання консультацій під час оформлення запитів керуватись Законами України «Про доступ до публічної інформації», «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком доступу до публічної інформації у Кіптівській сільській раді, Регламентом Кіптівської сільської ради, Інструкцією з діловодства Кіптівської сільської ради.

3. Визначити для запитувачів місце для роботи з документами чи їх копіями у Центрі надання адміністративних послуг за адресою: с. Кіпті, вул. Слов’янська, 36-б, Козелецького району, Чернігівської області.

4.    Затвердити:

4.1Порядок доступу до публічної інформації у Кіптівській сільській раді (додаток 1).

4.2. Форму запиту на інформацію ( додаток 2).

4.3. Перелік інформації з обмеженим доступом (конфеденційної, таємної, службової), що є у володінні Кіптівської сільської ради ( додаток 3).

4.4. Інструкцію щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію ( додаток 4).

5.    Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський  голова                                                            В.В. Кучма