ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Рішення сільської ради №51-2/VIII «Про затвердження Положення Центру надання соціальних послуг Кіптівської сільської ради.»

Шановні мешканці Кіптівської територіальної  громади!

Якщо у Вас є інформація стосовно осіб/сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, або Ви самі перебуваєте в таких обставинах; Якщо ваші близькі чи ви опинилися в ситуації домашнього насильства;

Якщо Ви стали свідком жорстокого поводження з дітьми або Ваша дитина потерпає від домашнього насильства – телефонуйте:

Директор Центру

Лось Галина Андріївна- 046463-73-49

Провідні фахівеці з соціальної роботи

Ткаченко Марія Дмитрівна

Осипенко Тетяни Василівни

Орел Антоніна Миколаївна -

У центрі надання соціальних послуг ви зможете отримати необхідні юридичні, психологічні, соціальні послуги та консультації.

Якщо через загрозу насильства вам немає де жити, то вам допоможуть вирішити питання з місцем перебування (наприклад, скерують до притулку для постраждалих від домашнього насильства).

Розпорядок роботи

Понеділок - Четвер

з 08:00 до 17:00

П'ятниця

з 08:00 до 17:00

Субота, Неділя

Вихідні дні

Графік прийому громадян   «Центр надання соціальних послуг»

ПІБ

Дні прийому

Час прийому

Лось Галина Андріївна

кожного дня, крім вихідних

9:00- 17:00

Звіт про роботу Центру надання соціальних послуг Кіптівської сільської ради в 2022 році

Центр надання соціальних послуг,  Кіптівської сільської ради створений з метою соціального захисту населення громади. З самого початку свого створення, Центр опікується вразливими, малозахищеними та незахищеними категоріями населення, надає соціальні послуги особам/сім’ям, які мають ризик, або перебувають у складних життєвих обставинах, не можуть самостійно їх подолати та потребують сторонньої допомоги.

15:40:48 21.11.2022