Проєкти Кіптівської сільської ради 2023 рік

1. Бювет с. Прогрес

«Будівництво свердловини з водорозбірною колонкою в с.Прогрес Чернігівського району, Чернігівської області», загальною кошторисною вартістю 2 135, 214тис.грн. (Два мільйони сто тридцять п’ять тисяч двісті чотирнадцять гривень 00копійок).

2 Пожежне ДЕПО с. Хрещате

Затвердити проєктно - кошторисну документацію за робочим проєктом "Капітальний ремонт будівлі пождепо за адресою: Чернігівська область Чернігівський район с. Хрещате, вул. Миру, буд. 3в", загальною кошторисною вартістю 2 206, 513 тис. грн. (Два мільйони двісті шість тисяч п’ятсот тринадцять гривень 00 копійок)

"Капітальний ремонт будівлі пождепо за адресою: Чернігівська область Чернігівський район с. Хрещате, вул. Миру, буд. 3в" Коригування, загальною кошторисною вартістю 2 235, 556 тис. грн. (Два мільйони двісті тридцять п’ять тисяч п’ятсот п’ятдесят шість гривень 00 копійок);

3. Укриття с. Чемер

«Нове будівництво споруди подвійного призначення з захисними властивостями протирадіаційного укриття Чемерського закладу загальної середньої освіти І-ІІІступенів Кіптівської сільської ради Чернігівської області за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с.Чемер, вул.Столярова, 6, загальною кошторисною вартістю 8 604, 260т ис.грн. (Вісім мільйонів шістсот чотири тисячі двісті шістдесят гривень 00копійок).

4. Укриття с. Кіпті СБК

Про затвердження проєктно-Реконструкція підвальних приміщень будівлі будинку культури з адміністративним приміщенням для облаштування захисної споруди цивільного захисту за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с.Кіпті, вул.Слов’янська, буд.36-Б», загальною кошторисною вартістю 3 063, 074тис.грн. (Три мільйони шістдесят три тисячі сімдесят чотири гривень 00копійок).кошторисної документації об’єкту будівництва. Реконструкція підвальних приміщень будівлі будинку культури з адміністративним приміщенням для облаштування захисної споруди цивільного захисту за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с.Кіпті, вул.Слов’янська, буд.36-Б

5. Укриття с. Прогрес

Будівництво споруди цивільного захисту (споруди подвійного призначення з захисними властивостями протирадіаційного укриття) для функціонування Прогресівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів на земельній ділянці Кіптівської сільської ради, Чернігівського району, Чернігівської області, що знаходиться в постійному користуванні з кадастровим номером 7422088501:78:044:0004» загальною кошторисною вартістю 7292,961 тис. грн. (сім мільйонів двісті дев’яносто дві тисячі дев’ятсот шістдесят одна гривня).