Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у Кіптівській сільській раді

Додаток 1.

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови                                                       Кіптівської сільської ради

25 серпня 2022 року № 50

організації та проведення особистого прийому громадян
у Кіптівській сільській раді

Цей порядок визначає основні вимоги до проведення особистого прийому громадян в Кіптівській сільській раді.

Особистий прийом громадян сільським головою, секретарем сільської ради, заступниками сільського голови проводиться згідно із затвердженим графіком та попереднім записом.

Графік особистого прийому громадян керівництвом Кіптівської сільської ради розміщується на веб-сайті сільської ради та у приміщенні  сільської ради та старостатах .

Попередній запис на особистий прийом до сільського голови, секретаря сільської ради, заступника сільського голови проводиться у відділі «Центр надання адміністративних послуг» та  у телефонному режимі.

Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до керівництва Кіптівської сільської ради з`ясовується прізвище, ім`я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийняте рішення.  Не допускається з`ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.

Відділом «Центр надання адміністративних послуг» визначається посадова особа чи виконавчий орган сільської ради, до компетенції яких належить вирішення питання порушеного у зверненні. Визначеною посадовою особою  вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянами для обґрунтування своїх пропозицій (зауважень), заяв (клопотань) або скарг, для надання керівнику відповідної інформації по суті вирішення питання та відповідних пропозицій. За рішенням керівника вищезазначені посадові особи беруть участь в особистому прийомі.

За результатами особистого прийому відповідь надається у порядку встановленому законодавством.

У разі коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у формі письмової заяви.

Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Повторний прийом громадянина з питання, яке вже розглядалося, проводиться у разі, коли питання, порушене у першому обґрунтованому зверненні, не було вирішено по суті.

У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з`ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз`яснення та можлива допомога.

Звернення громадян на особистому прийомі реєструються відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об`єднаннях громадян, на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від                 14 квітня 1997 року № 348.

Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, осіб з інвалідністю внаслідок війни розглядаються першими керівниками державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій особисто., жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня” проводиться першочергово.

Особи, які не є громадянами України і перебувають в Україні на законних підставах, користуються таким самим правом на звернення щодо особистого прийому посадовими особами, як і громадяни України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

У разі коли заявник під час перебування у Кіптівській сільській раді та під час телефонної розмови використовує ненормативну лексику, вдається до образ, погроз, дискредитації органів влади та їх посадових осіб, а також якщо його звернення містить заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі, посадова особа має право припинити спілкування з ним.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян на особистому прийомі, щопівроку інформує про це керівництво Кіптівської сільської ради

Секретар сільської ради                                               В.М. Кучма