ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ СІМ'Ї МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Сьогодні ми вшановуємо медичного працівника!

Сьогодні ми вшановуємо медичного працівника! Це люди, які допомагають усім залишатися здоровими та життєрадісними.  Тому в першу чергу хочеться побажати у День їх професійного свята їм здоров'я особистого та здорових , вдячних і щасливих пацієнтів, а також ПЕРЕМОГИ,  успіхів і добробуту у Вашій роботі.

15:11:13 27.07.2023

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на виставку за результатами обласного конкурсу дитячих малюнків «Я намалюю Україну без війни».

08:48:34 18.07.2023

Виставка «Біль і радість моя, Україно!»

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує на відкриття виставки, автор якої сам пише про себе, що він художник і теолог. Але він не лише талановитий художник, він – людина широких поглядів, з власною думкою та переконаннями, людина, яка любить Україну і свою творчість присвячує їй. Він  - автор статей та книжок з християнської етики, творець міжнародного онлайн-університету образотворчого мистецтва.

08:33:53 11.07.2023

Я – ГРОМАДА – Україна

Цьогоріч втретє стартував дитячий творчий конкурс Кіптівськогої ТГ з декоративно-прикладного мистецтва «Я – ГРОМАДА – Україна» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, організований відділом культури, сім’ї, молоді та спорту.

15:33:17 02.06.2023