ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ СІМ'Ї МОЛОДІ ТА СПОРТУ

"Сильн" — благодійний фонд, що надає конфіденційну та безоплатну допомогу людям, які пережили сексуальне насильство під час війни.

10:19:02 05.01.2023

Сьогодні серце України  зранене війною , воно гірко плаче разом із вдовами, осиротілими дітьми та батьками. Війна, що триває, забрала чимало життів українських солдатів. Не оминув кривавий рахунок і село Чемер Кіптівської територіальної громади . Захищаючи свободу , суверенітет України,мирне небо над родиною та державою загинув наш земляк Григорій Швеєв .

15:07:40 14.07.2022

Ціна воєнного хліба

Війна змусила українців, селища та міста яких перебували в облозі чи окупації росіян, по-новому цінувати, здавалось би, традиційний продукт – хліб. УНІАН побував у кількох громадах на Чернігівщині та дізнався, як люди забезпечували себе та захисників хлібом, а кому його перевезення вартувало життя.

14:59:43 14.07.2022

Футбольний матч між молодими хлопцями та більш досвідченими гравцями.

Кожен населений пункт Кіптівської територіальної громади є унікальним , зі своїми потребами ,можливостями та традиціями. І сьогодні мова про традиційних футбольний матч між молодими хлопцями та більш досвідченими ,який проходить щороку на початку липня на місцевому стадіоні села Прогрес.

14:53:55 14.07.2022