Новий рік під час війни ! Чи треба святкувати ?

Дата: 05.01.2023 10:47

Новий рік під час війни ! Чи треба святкувати ?

Щоб мати силу боротьби

Код нації маємо пам’ятати !

У чому мужність наша і вогонь ?

В традиціях , у людях , пісні .

В обіймах зморених долонь ,

У боротьбі із ворогом ненависним.

В повітрі сповненім краси

І зорі в нас іскристі .

Ми славим Бога, ЗСУ ,

І всі чекаємо благої вісті .

Ірина Дубик грудень 2022 рік

Рашисти намагаються знищити нашу культуру, автентичність , традиції

А ми ,не зважаючи ні на що, продовжуємо їх зберігати . Кожен заклад культури активно працює в наданні культурних послуг під час війни , не залишаючи дівчаток та хлопчиків , дорослих жителів громади без свята . Відбулася ціла низка благодійний заходів , концертів на підтримку ЗСУ , ВПО , тощо. Цього річ це були особливі західи , з особливим підходом до традицій і потреб села. Учасники не залишилися без подарунків , а спонсорами стали : агропідприємства громади та жіноча громадська організація. 60 років селище Прогрес збирається 31 грудня в місцевому закладі культури ,щоб разом провести старий рік та зустріти Новий !!! Глядачів чекав благодійний захід " Шалена ніч перед Різдвом ,або донатимо разом" Вистава мала задум Гоголя ,але з сьогоденною тематикою .Бо чорт хотів впровадити руzкій мір та забрати душі ,а його донька Ч намагалася стати людиною та допомогти Зеленському і Україні . Оксана в підтвердження любові від Вакули забажала не черевички ,як у цариці ,а HIMARS . Вакулі американську техніку допомогла знайти волонтерська організація " Завірюха @ Заметіль " . І все це в супроводі танців та пісень . А привітати всіх з Новим 2023 роком прийшов військовий з позивним "МОРОЗ " в супроводі милих кроликів, символів року . Цей захід зібрав 2120 гривень на підтримку ЗСУ .

Донати передані на придбання машини для 16 батальйону 58 бригади.  До ПЕРЕМОГИ  РАЗОМ  !