30 вересня Всеукраїнський день бібліотек - це, передовсім, свято книги, великдень нашого духу, що починається із Сковороди та Котляревського, духу, що вийшов із «Кобзаря» Шевченка, через святий собор Гончара і чорну голгофу Стуса, катівні Теліги і душевний біль Ліни Костенко.
Як мобілізувати місцевих жителів працювати разом? Як створити різноманітні простори і наповнити їх не лише змістом, але й технікою? Як підтримати місцевих жительок і працювати з питаннями ментального здоровʼя? Відповіді на ці питання знають у Кіптівській жіночій спілці, яка працює в однойменній громаді, що виникла однією з перших у Чернігівській області на хвилі реформи децентралізації.
8 травня 2024 виповнюється 79 років від дня закінчення Другої світової війни в Європі. Вже втретє ми відзначаємо цю річницю під час нової великої війни в Європі — російської війни проти України.В День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років керівництво та працівники Кіптівської сільської ради спільно з представниками комунальних закладів громади , громадськості вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні біля пам’ятних знаків громади.
У селах Количівка, Киїнка та Кіпті, в межах Іванівської, Киїнської та Кіптівської громад, ми разом із жителями висаджували кленові алеї. Дерева стануть символом прагнення зберігати та передавати пам’ять про події у Чернігівській області, які пов’язані з повномасштабним вторгненням у 2022 році.
Під час повномаштабної вторгнення надзвичайно важлива діяльність закладів культури , які стали своєрідними осередками аматорської творчості та згуртованості жителів громади . З метою оцінки якості надання культурних послуг на території Кіптівської сільської територіальної громади на протязі 2024 року, згідно річного плану заходів відбуватимуться звітні заходи закладів культури громади під гаслом «Народна творчість – душа народу».