Колективна память трьох громад

Дата: 05.03.2024 14:01

У селах Количівка, Киїнка та Кіпті, в межах Іванівської, Киїнської та Кіптівської громад, ми разом із жителями висаджували кленові алеї. Дерева стануть символом прагнення зберігати та передавати пам’ять про події у Чернігівській області, які пов’язані з повномасштабним вторгненням у 2022 році.

Завдяки спільним зусиллям було висаджено 48 червоних кленів (у кожній громаді по 16 дерев). Участь у заходах взяли близько 100 осіб. Це були дошкільнята, школярі, молодь громад, пенсіонери, представники місцевого самоврядування, поліції та пожежники.

Ці заходи стали можливі завдяки спільній ініціативі команди ГО «Асоціація демократичного розвитку» в коаліції з ГО «Жінки за розвиток», ГО «Кіптівська жіноча спілка», ГО «Юстина», ГО «Добро Тайм» та спільно з органами місцевого самоврядування громад.

Кленові алеї, що виростуть на наших землях, стануть символами солідарності та пам’яті про важливі історичні моменти.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам та учасницям за активну участь. Дякуємо за ваші сили та натхнення, усмішки та сподівання, якими ви ділилися з нами. Сьогодні ми зробили іще один крок до збереження нашої новітньої історії.

Проєкт «Колективна памʼять про війну на Чернігівщині» відбувається/здійснена за підтримки Фонду “Партнерство задля стійкості України”, який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

Асоціація демократичного розвитку

КІПТІВСЬКА ЖІНОЧА СПІЛКА

Громадська організація "Юстина"

Громадська організація "Добро Тайм "