Культура та традиції – це сила та ідентичність нації

Дата: 21.02.2024 08:53

Під час повномаштабної вторгнення  надзвичайно важлива діяльність закладів культури , які стали своєрідними осередками аматорської творчості та згуртованості жителів громади . З метою оцінки якості надання культурних послуг на території Кіптівської сільської територіальної громади на протязі  2024 року, згідно річного плану заходів відбуватимуться  звітні заходи закладів культури громади під гаслом «Народна творчість – душа народу».

Звітний захід є важливою віхою у творчому житті закладу культури , підсумком роботи за певний період часу, презентація колективів  художньої самодіяльності , любительських об’єднань, клубів за інтересами ,заходів по збереженню нематеріальної спадщини,  осередків гурткової роботи , що узагальнюють  творчий , соціальний доробок  для різновікових груп населення , які проживають на території населеного пункту (діти , молодь, дорослі, люди похилого віку, ВПО ,  національні меншини та інші ) .

Першими свою роботу презентували працівники Красилівського закладу культури . «В єднанні сила народу» з нагоди Дня Єднання - це молоде державне свято, яке відзначається  в Україні 16 лютого та започатковане Президентом України Володимиром Зеленським у 2022 році на тлі підготовки Росії до вторгнення . Програма заходу включала у себе концертну програма з низкою номерів витриманих у тематиці  свята , які презентували гурткову роботу закладу ; відео презентацію діяльності любительського об’єднання «Берегиня» та міні виставку дитячих робіт декоративно - прикладного гуртка .

Наступними про свою роботу прозвітують  Підлісненський ( День матері) та Хрещатенський ( День сім’ї)  будинки культури . Мета заходів збереження сімейних цінностей та традицій , формування ціннісного ставлення до життя через глибоке пізнання традиційної української культури , виховання шанобливого відношення до матері , власної родини , її коріння , національної свідомості та історії рідного народу враховуючи виклики сьогодення .

Начальниця відділу культури , сім’ї, молоді

та спорту Кіптівської сільської ради

Ірина ДУБИК