Повернення до  витоків Різдвяно - новорічних свят

Дата: 08.01.2024 08:51

Рік, що минає, став тяжким випробуванням для українців та українок . Нинішній Новий рік та Різдво Христове ми знову зустрінемо в умовах війни .

Цими днями кожні українці та українки бажають  здійснення  однієї мрії  на всіх . Навіть скептики, які не вірять у новорічну магію, сподіватимуться на настання миру та якнайшвидшу перемогу України.

Новий рік і Різдво – це життя і надія, це душа, відкрита радощам близьких людей, це наш зв’язок з тими, хто захищає Україну та з тими, хто втратив домівку і потребує нашого прихистку.

Кожен з нас і в ці дні чекає маленького дива і кожен може зробити маленьке диво для іншого. Заклади культури Кіптівської сільської територіальної громади не втратили традицій і провели ряд заходів  для дітей та молоді , людей старшого покоління подарувавши  в кожну оселю вогник позитивних надій та сподівань . Кіптівський та Прогресівський будинки культури провели благодійні театралізовані заходи , зібрані кошти перераховані військовим нашої громади .

Нехай ці свята наповнять наші серця життєдайною силою та всеперемагаючою любов’ю, принесуть у кожну оселю родинне тепло, мир і злагоду, щедро обдарують міцним здоров’ям, добробутом та Господньою ласкою, нехай кожен захисник і захисниця повернуться цілими та неушкодженими .

Нехай 2023-й забере із собою всі негаразди, а Новий 2024-й рік принесе всім нам найголовніше – перемогу та мир. А ще – просте людське щастя та надії на світле майбутнє, реалізацію всіх задуманих планів та тільки приємні клопоти.

Щасливого всім Нового року ! Разом до ПЕРЕМОГИ!

Начальниця відділу культури . сім’ї , молоді

та спорту Кіптівської сільської ради