При Кіптівській публічній центральній бібліотеці почав працювати клуб мандрівників «ВОЯЖ» - керівник новоствореного клубу Ірина Василівна Погоняйло – директор ПЦБ.

Дата: 08.08.2017 08:20

Першу свою поїздку члени клубу зробили до мальовничого Прилуцького краю, багатого пам’ятками археології, історії та архітектури.

Учасники поїздки побували в особливій гордості Прилуччини – Густинському Свято-Троїцькому монастирі, який був заснований в ХVII ст. Після чого була екскурсія до Прилук, яку цікаво і змістовно провела Біленко Ірина Василівна – науковий керівник краєзнавчого музею, яка показала історичні пам’ятки та споруди козацької доби. Також відвідали садибу Миколи Киселя, де невдовзі по закінченню реставраційних робіт, буде відкрито історико-меморіальний комплекс Кирило-Мефодіївського братства імені Миколи Костомарова.

І вже пізно ввечері мандрівники повернулись хоч і втомлені, але щасливі з усвідомленням того який прекрасний наш Сіверський край. Саме тому курівник клубу мандрівників Ірина Погоняйло запрошує всіх бажаючих долучатись до вивчення Чернігівщини, адже незвіданих стежок ще так багато!