У ВЕРТІЇВЦІ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ З ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата: 23.08.2016 08:42

Фото без опису   Вже стало традицією,  за ініціативи виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення ВАССР, щомісячно проводити  круглі столи  з питань діяльності  об’єднаних територіальних громад. Цього разу захід відбувся у Вертіївці.

Відкрила та вела круглий стіл керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення ВАССР  Ірина Грозенко.  Вона розповіла  про школу місцевого самоврядування,  роботу над якою розпочала  Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад, за підтримки Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні «DESPRO», докладніше  зупинилась на інформації щодо  оформлення  заявки  на участь в конкурсі  «Кращі практики місцевого самоврядування» , порушила  питання сплати членських внесків   Асоціації.

Про використання  коштів Міністерства регіонального розвитку,   що були виділені  Вертіївській  громаді  на розвиток інфраструктури, розповів Вертіївський сільський голова Ігор Мороз.  Він зазначив, що   вже профінансовано чотири  проекти на ремонт сільських доріг,  п’ятий -   на  будівництво ставка.

Сільський голова охарактеризував фінансовий стан  громади, зазначив, що  сільський бюджет  виконаний на 230%.

Наступним питанням порядку денного круглого столу було підготовка, друк та  розповсюдження Вісника об’єднаної  громади.  Такі вісники вже регулярно виходять в  Кіптівській  та Парафіївській громадах, про що Володимир  Кучма  та  Валентина Карпенко розповіли своїм колегам.  Цікаво було  довідатись,  що розповсюджують вісник  депутати на своєму окрузі.

Цього разу   до участі в засіданні круглого столу  долучився Батуринський міський голова,   так як,   Батуринська територіальна  громада отримала позитивний висновок з обласної державної адміністрації щодо  утворення Батуринської об’єднаної громади .

Окрім  теоретичних питань,   розглянутих  на засіданні круглого столу,   надавалась практична допомога.  Так начальник відділу освіти  Кіптівської громади  надав практичну допомогу  своєму колезі з  Вертіївської  громади по питанню  роботи відділу освіти.

На завершення очільники територіальних громад відвідали  дитячий садок.

Наступний круглий стіл  Макіївський сільський голова Петро Баклан  гостинно запропонував провести в Макіївці.

За матеріалами офіційного сайту ВАССР