Працівники Кіптівської ОТГ побували на козацькому святі в місті Батурині

Дата: 26.06.2017 09:06

25 червня 2017 року в місті Батурині проходило щорічне козацьке свято на яке були запрошені представники Кіптівської об’єднаної територіальної громади на чолі з сільським головою Володимиром Кучмою.

У святковій програмі були заплановані офіційні та розважальні заходи. Зранку відбулася молебень та церемонія покладання квітів до пам’ятника жертвам Батуринської трагедії 1708 та скульптурної композиції «Гетьмани. Молитва за Україну». Після чого жителі та гості міста відправились на співоче поле де було урочисто відкрито свято, яке продовжилось концертом та народними гуляннями.

Дякуємо організаторам що змогли доторкнутися до історії козацького періоду та просто гарно провести час!