Відбувся схід села у Прогресі

Дата: 28.12.2016 18:10

Фото без опису28 грудня 2016 року, відбувся схід села у Прогресі. З громадою спілкувалися голова об’єднаної територіальної громади Володимир Володимирович Кучма, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Миколайович Грищенко, староста сіл прогрес та Гайове Ігор Васильович Харченко, головний спеціаліст з питань комунального майна сільської ради Володимир Федорович Пузирний.

На сході села було прозвітовано про соціально-економічний розвиток населеного пункту (с. Прогрес) у 2016 році, окреслено проблемні питання, а також керівники сільської ради розповіли жителям села про план роботи на 2017 рік.