Товариству "Чернігівське земляцтво - 22 роки"

Дата: 15.01.2018 09:13

12 січня, за доброю давньою традицією, Товариство «Чернігівське земляцтво» зібрало в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті столиці вихідців із Придесення та їх чисельних гостей, щоб відзначити 22-річницю створення.

В делегацію від Чернігівщини, яку очолили голова обласної ради Ігор Вдовенко та голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч, увійшли керівники підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, представники об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.

Кіптівську об’єднану територіальну громаду представляв голова Володимир Кучма, секретар сільської ради Віта Кучма, а також керівники відділів та спеціалісти сільської ради.

Розпочався захід хвилиною мовчання. Учасники заходу вшанували світлу пам’ять тих, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за незалежність і територіальну цілісність України.

Потім переглянули відеофільм «Наш час», в якому йдеться про діяльність відділень земляцтва впродовж 2017 року.

Після перегляду відеофільму з вітальним словом до земляків і щирою подякою за любов до рідного краю, небайдужість до проблем Сіверщини та всі добрі справи, спрямовані на процвітання рідної землі, виступив голова Ради Чернігівського земляцтва Віктор Ткаченко.

З вітальними словами до земляків також звернулися голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Петрович Куліч та голова Чернігівської обласної ради Ігор Станіславович Вдовенко. Які вручили подарунки земляцтву.

Традиційно очільники облдержадміністрації, обласної ради та Товариства «Чернігівське земляцтво» урочисто підписали Угоду про співпрацю, тим самим засвідчивши своє прагнення і надалі поглиблювати тристоронню співпрацю для розв’язання актуальних питань економічного та соціально-культурного життя області, пропагування духовних надбань Сіверського краю.

Після цього тепле та дружнє спілкування земляків продовжилось у символічних «куренях» відділень земляцтва.

Музиканти аматори Кіптівської ОТГ вітають земляків

Володимир Кучма зустрічає біля свого куреня голову Чернігівської обл.адміністрації Валерія Куліча

Дружнє спілкування