Свята не закінчуються

Дата: 22.01.2018 09:35

Підтримати сім'ю, подарувати радість дітям, завдання  соціальних  працівників  по  роботі з сім'ями, дітьми  та  молоддю  Кіптівської  об'єднаної територіальної громади. Всі  діти  соціально - незахищених  категорій  Кіптівської ОТГ  одержали  новорічні  подарунки. Але  на  цьому  свята  для них  не  закінчилися.

За  фінансової  підтримки сільської ради,  21  січня  2018 року, працівники соціальної служби організували безкоштовну поїздку до  міста   Чернігів.

Діти з нетерпінням чекали   цього  дня, адже для них було заплановано багато сюрпризів.

В  драматичному  театрі  гостей зустрічали  казкові  герої, які проводили з ними ряд цікавих, рухливих  ігр, потім був перегляд  вистави  "Неймовірні  пригоди  Тузика". Після вистави – фотосесія біля головної ялинки.

А  який  відпочинок без солоденького?  В кафе "Чикен  Хат" завзяті, умілі   працівники  підготували  для   дітей  не  тільки солодощі, а  й  маленькі  сюрпризи.

Повертаючись додому всі були втомлені, але щасливі.