Дата: 06.07.2017 12:27

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма разом з виконавчим директором Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Іриною Грозенко беруть участь у семінарі-нараді на тему «Формування  інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації: сучасна практика та перспективи», який проходить в місті Краматорську 6-7 липня 2017 року.

Семінар проходить за сприяння проекту Unicef, який в Краматорську представляє Джованна Барберіс – голова цього проекту в Україні. Також присутні Перший заступник міністра соціальної політики Ольга Крентовська, та представник Міністерства регіонального розвитку Лілія Попова, а також голова Донецької обласної державної адміністрації, начальники департаментів та відділів Міністерства соціальної політики та Міністерства регіонального розвитку України.

Основними питаннями, які будуть розглянуті на семінарі є:

• питання адміністрування надання послуг з соціальної підтримки та організації прийому громадян за місцем проживання питань організації надання соціальних послуг;
  • питання контролю за дотриманням законодавства про працю та зайнятість, організації надання послуг  центрами зайнятості;
  • питання ведення випадку «case management» : захист материнства та дитинства; раннє втручання;
  • фінансові механізми та розвиток молодіжної політики в умовах децентралізації.

Представники Кіптівської об’єднаної територіальної громади будуть доповідати з питання адміністрування надання послуг з соціальної підтримки та організації прийому громадян за місцем проживання питань організації надання соціальних послуг.

Володимир Володимирович та Ірина Вікторівна поділяться досвідом створення Центру надання адміністративних послуг, Центру соціального обслуговування та сектору по роботі з сім’ями, дітьми та молоддю в об’єднаній територіальній громаді.