Крути "Подвиг та трагедія"

Дата: 29.01.2018 12:51

До 100-річчя бою під Крутами відділом культури, сім’ї, молоді та спорту спільно з директором  Кіптівської Центральної публічної бібліотеки було організовано годину пам’яті  «Крути. Подвиг та трагедія».

В приміщенні Кіптівського Будинку культури зібралися мешканці села щоб вшанувати загиблих які боролися за українську незалежність та  дізнатися більш з історії тих часів.

Присутнім розкрили причини і сутність трагедії під Крутами, продемонстрували документальний фільм на цю тему, зачитали спогади очевидців.

Крути – це символ національної честі. Ті, хто загинув у битві під Кругами назавжди залишаться в нашій пам'яті. Вони полягли, щоб ми сьогодні жили у вільній і незалежній Українській державі.