Щорічно 10 листопада відзначається Всесвітній День молоді

Дата: 12.11.2017 17:52

Щорічно 10 листопада відзначається Всесвітній День молоді, тому що саме в цей день на Всесвітній конференції молоді у Лондоні, що проходила 29 жовтня - 10 листопада 1945 року, була заснована Всесвітня федерація демократичної молоді (ВФДМ).

Всесвітня федерація демократичної молоді (ВФДМ) - це центр міжнародного демократичного молодіжного руху, який об’єднує молодь незалежно від політичних і релігійних поглядів, расової та національної приналежності. ВФДМ веде боротьбу за мир, права молоді, незалежність народів, інтернаціональне згуртування прогресивної молоді проти колоніалізму, неоколоніалізму, фашизму та расизму.

Безпосередньо 10 листопада зазвичай проводяться фестивалі молоді та студентів. Працівники відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Кіптівської об’єднаної територіальної громади вирішили не відставати і організували для учнів Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ступенів розважально-пізнавальну гру «Квест».

Після активної боротьби за «скарб» всі учасники отримали пам’ятні призи та подивилися презентацію на тему «Захист прав молоді в Україні».