День захисника України в Кіптівській ОТГ

Дата: 15.10.2017 15:44

Фото без опису13 жовтня напередодні Дня захисника України, в Новошляхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було дуже людно, адже вся Кіптівська об’єднана територіальна громада зібралася щоб привітати Захисників з їхнім святом, святом мужності, патріотизму та відваги, а також щоб згадати тих хто поліг на полі бою захищаючи кордони держави від агресора.

Захисників України вітали юні патріоти, учасники дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), які наповнили це свято бадьорістю духу, впевненістю в прекрасному майбутньому та ще раз довели що «Козацькому роду нема переводу»!

Голова Кіптівської ОТГ в своїй вітальній промові подякував героям сьогодення за відвагу та самопожертву на благо наших дітей та онуків,  закликав присутніх не забувати подвиг наших земляків Сергія Александренка, Євгена Баришпольця та Анатолія Макаренка за їх безсмертний подвиг, який назавжди залишаться в нашій пам’яті.

Для воїнів АТО, після привітань сільського голови, лунали патріотичні пісні та вірші у виконанні працівників культури.

Привітання від юного козака, сина учасника АТО

Фото без опису                               Фото без опису

Красуні барабанщиці вітають сильну пололвину                             Показові виступи учасників гри Сокіл "Джура

громади зі святом