ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ

Дата: 16.01.2018 15:45

Фото без описуКозелецьке відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України в Чернігівській області нагадує, що з 02  по 22 січня 2018 року проводиться  приймання звітів за формою Ф-4 – ФСС з ТВП «Звіт по коштах  загальнообов’язкового державного  соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» за 2017 рік.  Щоб уникнути  адміністративної відповідальності за неподання, несвоєчасне подання або недостовірне подання даної звітності рекомендуємо всім страхувальниками, які в IV кварталі 2017 року отримували кошти Фонду подати звітність у термін, встановлений чинним законодавством.

Одночасно повідомляємо, що по всіх питаннях соціального страхування: з тимчасової  втрати працездатності, вагітності і пологів, витрат зумовленими похованням,  нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, які спричинили втрату працездатності, звертатися за адресою : смт.Козелець , вул.. Фавста Сидорука, 9, другий поверх, тел..4-17-67, 4-28-75, 4-19-97

Козелецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального

страхування України в Чернігівській області