День працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Дата: 11.11.2016 15:46

Фото без описуТрадиційно 9 листопада вся Україна святкує День працівників культури та аматорів народного мистецтва. У Кіптівській об’єднаній територіальній громаді також відбулися урочистості з цієї нагоди. Розпочалося святкування з привітань сільського голови Кучми Володимира Володимировича, який вручив директорам та художнім керівникам Будинків культури громади подяки, за сумлінну працю в галузі культури та активну участь в житті Кіптівської об’єднаної територіальної громади . Після пролунали вітання від Дубик Ірини Вікторівни – начальника відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Кіптівської сільської ради, а також сільських старост, які подякували працівникам культури за їх подекуди нелегку та самовіддану працю.

Після привітань відбулася неофіційна частина заходу, де всі працівники мали змогу поспілкуватися та привітати один одного, чим скористалися Левченко Павло Віталійович – директор Новошляхівського Будинку культури та Приходько  Володимир Михайлович – керівник народного жіночого вокального ансамблю «Любисток», які вітали колег піснями у власному виконанні. Загалом проявити свій талант на цьому святі, та здивувати колег своєю майстерністю зміг кожен.