Творча молодь громади не перестає дивувати

Дата: 31.03.2018 18:12

Сьогодні в Козелецькому районному Будинку культури відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс ім. Наталки Розумовської «Мелодії полісся». Метою фестивалю-конкурсу є відродження і зміцнення національних музичних та культурних традицій, які є складовою частиною формування у молодого покоління національної самосвідомості, а також – естетичне виховання на найкращих зразках мистецтва.

Цьогоріч представники Кіптівської об’єднаної територіальної громади вже вдруге приймають участь у конкурсі, як і в минулому році конкурсантів досить високо оцінили.

В номінації сучасна хореографія, змагався танцювальний колектив «Веселка» Прогресівсього Будинку культури, керівник Маргарита Бойко. Завдяки своїй артистичності, пластичності та талановито поставленому хореографічному номеру «Заманили», дівчата стали лауреатами І ступеню в своїй номінації.

Другу нагороду в скарбничку нагород громади принесла Лілія Бардакова. Лілія разом зі своїм  художнім керівником Василем Легкобитом, який акомпонував учасниці на гітарі, отримали диплом ІІ ступеню в номінації «естрадний вокал».

Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів! Так тримати!