Захід для добрих та щирих людей

Дата: 16.04.2018 16:48
Кількість переглядів: 450

Ось вже тринадцятий рік поспіль в Україні з 02 до 22 квітня 2018 року проходить Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Почуй світ!». Головна мета акції - збір коштів для дітей з вадами слуху, для придбання медичного обладнання дитячим лікарням.

Кіптівська об’єднана територіальна громади вдруге приєдналася до акції. Скриньки для збору коштів стоять в кожному населеному пункті громади, але для того щоб надати акції більшого розголосу, працівники культурної та соціальної сфери громади, вирішили зробити благодійний концерт, а кошти виручені від продажу квитків, будуть передані на допомогу дітям, адже в такій справі навіть одна гривня має значення.

В кожному куточку України живуть добрі та щирі люди і Кіптівська ОТГ не виняток. Зал Прогресівського Будинку культури був заповнений глядачами, адже кожен розумів що зможе не тільки насолодитися чудовим концертним дійством, а й допомогти в зборі коштів. Та й самі артисти та аматори, цього дня, якось по особливому грали на сцені, адже кожен розумів, що робить добру та благородну справу.

Фото без описуФото без описуФото без опису