Взяли участь в V Міжнародній конференції "Agri Invest Forum"

Дата: 17.05.2018 14:13

16 травня 2018 року у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» відбулася V Міжнародна конференція гравців аграрного бізнесу Agri Invest Forum, у ході якої учасники обговорили ефективну взаємодію держави і аграрного бізнесу.

Вперше за п'ятирічну історію Agri Invest Forum об'єднав понад 1000 учасників!

На конференції були присутні представники ключових міністерств, народні депутати України, представники посольств, міжнародні організації (USAID, IFC, IMF, World Bank, EBRD), найвпливовіші ЗМІ.

Кіптівську ОТГ представляла Яна Крафт (головний спеціаліст землевпорядник), яка не тільки відвідала форум, але й стала його учасником у секції об’єднаних територіальних громад! Темою секції стали проблеми та перспективи реформування об’єднаних територіальних громад в Україні. У ній взяли участь близько 80 учасників – голів ОТГ. Спільно з Сергієм Кубахом – представником Міжнародного проекту USAID, розповіли про успішний досвід управління земельними ресурсами на місцевому рівні в Кіптівській громаді!