В Кіптівській ОТГ триває соціальний проект "Рука допомоги"

Дата: 27.07.2018 15:15

Проект «Рука допомоги» - це реальна можливість, для тих хто наразі, опинився в складних життєвих обставинах, змінити свою долю та розпочати власну справу.

Декілька зустрічей представників проекту та керівництва громади дали свої результати, і вже на сьогодні ми маємо заяви від п’яти осіб які виявили бажання взяти участь у проекті.

Саме тому 27 липня в Кіптівській ОТГ, секретар сільської ради Віта Кучма спільно з директором Козелецької районної філії Чернігівського обласного Центру зайнятості Галиною Воробей зустрілися з потенційними учасниками проекту «Рука допомоги», щоб відповісти на запитання та докладно розповісти про реалізацію даного проекту в Кіптівській об’єднаній територіальній громаді.