Привітання сільського голови Володимира Кучми з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 02.11.2018 10:51

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаю вас з професійним святом – святом небайдужих, гуманних, милосердних людей Днем соціального працівника. Вірю, що кожен з вас обрав цю професію за покликом душі та велінням совісті.

Ви даруєте людям надію на краще, вчасно подаєте руку допомоги тим хто цього потребує. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення, а насамперед пенсіонери, діти, малозабезпечені та безробітні громадяни.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Щиро дякую вам за сумлінну працю, яка скромна і не завжди помітна, але сповнена душевного тепла та така потрібна у цей нелегкий час.

Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення, соціального захисту тих, хто його потребує.

Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у вашій нелегкій справі, .

Щиро бажаю вам та  вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії!

З повагою,

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма