Привітання сільського голови до Дня працівників культури

Дата: 08.11.2018 17:17

Шановні працівники культури та майстри

народного мистецтва!

Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом та дякую за збереження культурної спадщини, за любов до пісні та танцю, за вагомий внесок у розвиток національної культури.

Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення, адже без традицій немає культури, а без культури немає нації.

Завдяки вам, справжнім подвижникам своєї справи, культура як галузь, попри всі труднощі та негаразди, розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи.
Вагомий внесок у відродження національної культури роблять численні аматорські об’єднання
, які своєю самовідданою творчою працею вносять вагому частку в духовну скарбницю України.

Щира подяка усім вам за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, професіоналізм, добро і щедрість душі.
Нехай завдяки вашій натхненній праці втілюються найсвітліші мрії та сподівання, а гармонія і краса, яку ви творите, наповнюють наші серця вірою в краще майбуття Української держави і процвітання
нашого рідного краю.

З повагою,