"Громада для людини" - новий проект який буде реалізовуватись в Кіптівській ОТГ

Дата: 04.12.2018 16:33

Кіптівська об’єднана територіальна громада стала учасником проекту «Громада для людини», що реалізується Програмою «U-LEAD з Європою» спільно з Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині».

Мета цього проекту покращити благополуччя вразливих категорій населення шляхом розвитку потенціалу керівників та спеціалістів соціальної сфери об’єднаних територіальних громад у запровадженні моделі інтегрованих соціальних послуг.

Всього на участь у проекті подали заявки 245 громад з усієї України. За результатами конкурсного відбору учасниками проекту стали 101 об’єднана територіальна громада. Серед переможців 8 територіальних громад з Чернігівщини, включаючи і Кіптівську ОТГ

В рамках проекту (листопад 2018 - серпень 2019) громади - учасники:

• пройдуть комплексну програму навчання у сфері соціального захисту та розвитку соціальних послуг;
  • отримають консультаційну підтримку у розвитку нових соціальних послуг в ОТГ;
  • візьмуть участь в міжнародних та всеукраїнських навчальних поїздках для обміну досвідом та кращими практиками;
  • отримають можливість розробки проектів для покращення якості надання соціальних послуг.

Реалізація Проекту розпочалася з дводенного  семінару 28-29 листопада 2018 року в місті Київ, участь в якому взяла секретар сільської ради Віта Кучма.