Презентували результати проекту "Агросільрозвиток"

Дата: 05.02.2019 14:51

Минулої п’ятниці Кіптівську об’єднану територіальну громаду відвідав фахівець з оцінки, навчання та моніторингу американської компанії DEXIS CONSULTING GROUP Макс Шанстрьом, який вивчав результати реалізації в громаді проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Нагадаємо, що протягом 2017-2018 року в Кіптівській ОТГ було втілено в життя інноваційний проект «Агросільрозвиток», завдяки якому було зібрано повну інформацію про земельні ресурси громади, виготовлено картографічну основу, встановлено спеціальну програму, яка дозволяє землевпоряднику сільської ради, не виходячи з кабінету, бачити в онлайн режимі кожен клаптик землі.

Пана Шанстрьома цікавили результати даного проекту, його позитивні і негативні сторони. На всі питання, якими цікавився гість, відповідав керівник громади Володимир Кучма, спеціаліст-землевпорядник та старости, адже всі вони безпосередню брали участь проекті.

На завершення землевпорядник сільської ради продемонстрував відео-презентацію, де було показано всі кроки, які було зроблено під час реалізації проекту «Агросільрозвиток» в Кіптівській ОТГ.