Кіптівська громада
Чернігівська область, Чернігівський район

Виконком Кіптівської сільської ради оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків

Дата: 06.03.2019 12:26
Кількість переглядів: 378

Виконавчий комітет Кіптівської сільської ради

оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків в с. Прогрес Козелецького району Чернігівської області (далі – конкурс):

1. Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Кіптівської сільської ради, 17050, вул. Слов’янська буд. 36-Б, с. Кіпті Козелецького району Чернігівської області.

2. Інформацію з питань проведення та організації конкурсу можна отримати від уповноваженої особи: заступник сільського голови Кіптівської сільської ради Грищенка Василя Миколайовича – (04646) 3-73-19, 096-207-44-01.

3. Критерії оцінки конкурсних пропозицій:

Конкурсні пропозиції Учасників оцінюються за такими критеріями:

  • ціна послуги, що включає витрати на утримання і проведення  поточного ремонту спільного майна у багатоквартирному будинку та його прибудинкової території, оплату послуг стосовно спільного майна та  винагороду управителеві з розрахунку на 1 кв.м. загальної площі об’єкта конкурсу;
  • рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріальнотехнічною базою;
  • фінансова спроможність учасника конкурсу;
  • наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);
  • наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житловокомунального господарства.

4. Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються Учасниками конкурсу для їх оцінювання.

Для участі у конкурсі його учасники подають конкурсну пропозицію.

У складі конкурсної пропозиції Учасники подають:

заяву, у якій зазначають:

- фізичні особи підприємці – прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта)?

- юридичні особи –  повне найменування, код за ЄДРПОУ.

Оригінали або завірені належним чином копії наступних документів:

- статут (положення чи інший засновницький документ відповідно до закону) суб’єкта господарювання;

- довідка з органів статистики про реєстрацію;

- свідоцтво про реєстрацію суб’єкта господарювання;

- витяг з ЄДРПОУ, що підтверджує право на здійснення економічної діяльності в сфері управління  нерухомим  майном за винагороду або на основі контракту;

- інформація повноважних органів про відсутність порушених справ про банкрутство (у тому числі ліквідацію).

- копія балансового звіту за останній звітний період;

  • довідка з податкової інспекції про відсутність (наявність) заборгованості по обов’язкових платежах до бюджету, дійсна на час подання пропозицій;

- довідка довільної форми, що містить інформацію про технічний потенціал підприємства (кількість транспортних засобів, обладнання, приладдя, які перебувають на балансі або знаходяться у користуванні підприємства/ підприємця, тощо);

- копії актів проходження технічного огляду транспортних засобів (акти дійсні на момент подачі заяви);

- довідка довільної форми, яка містить інформацію про наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців) з копіями відповідних документів що посвідчують відповідну кваліфікацію;

- розрахунок вартості надання послуги з управління на кожний багатоквартирний будинок (згідно додатку №2 до конкурсної документації для проведення конкурсу з визначення управителя багатоквартирних будинків в с. Прогрес Козелецького району Чернігівської області). Ціна на послугу має складатися з витрат на утримання багатоквартирного будинку (утримання спільного майна та прибудинкової території), поточний ремонт спільного майна, оплату послуг стосовно спільного майна та  винагороду управителеві з розрахунку на 1 кв.м. загальної площі (площі житлових та нежитлових приміщень) об’єкта конкурсу.

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Відповідно до п. 5.27 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ 4163-2003) передбачено, що відмітка про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», назви, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії; засвідчуватись повинна кожна сторінка документу з відтиском печатки (при наявності) підприємства, установи, організації, іншої юридичної особи.

Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо.

У разі якщо об’єктом конкурсу визначено групу будинків, розрахунок ціни учасник конкурсу подає у складі конкурсної пропозиції на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо.

Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу, які їх подали.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

            5. Кінцевий  строк подання конкурсних пропозицій – 08.04.2019 року до 09.00. Пропозиції подаються за адресою: вул. Слов’янська буд. 36-Б, с. Кіпті Козелецького району Чернігівської області, 17050.

            6. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями Учасників відбудеться 08.04.2019 року о 10.00 за адресою: вул. Слов’янська буд. 36-Б, с. Кіпті Козелецького району Чернігівської області, 17050 (зал засідань).

            Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями здійснюється в присутності Учасників конкурсу, які подали конкурсні пропозиції, або уповноважених ними осіб.

            Відсутність Учасника конкурсу або його уповноваженого представника під час процедури розкриття конкурсних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді або для відхилення його конкурсної пропозиції.

Дата огляду об’єктів конкурсу та доступ до них:

Огляд об’єктів конкурсу та доступ до них буде проводитись з 07 березня 2019 року по 05 квітня 2019 року з 10.00 до 16.00 години

Учасники конкурсу, що бажають взяти участь в огляді об’єктів конкурсу попереджають про  уповноважену особу за 2 (робочі) дні до огляду (письмово або телефоном).

            Конкурсну документацію Учаснику конкурсу можна отримати адресою: вул. Слов’янська буд. 36-Б, с. Кіпті Козелецького району Чернігівської області, 17050.

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь