Привітання сільського голови Володимира Кучми до Міжнародного жіночого дня - 8 Березня

Дата: 07.03.2019 09:49

Дорогі жінки! Любі матері, дружини, сестри, дочки, колеги!

Від усього серця вітаю вас із прекрасним святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Усе найдорожче, що є у нашому житті пов’язане з жінкою – ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й онучки! Саме ви даруєте такі чудові відчуття, як почуття батьківства, щастя, радості, надії, кохання.

У цей святковий день хочеться ви­разити вам вдячність за красу і ніжність, доброту і  чуйність, тепло і ла­ску, яку даруєте всім нам.

Саме ви оточуєте близьких людей любов’ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою і роди­ною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, під­тримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю!

Попри складну ситуацію в Україні наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до дій задля єдності, цілісності, миру у нашій державі.
Від усієї душі бажаю
вам величезного жіночого щастя, любові і добра!

Нехай у вашому домі будуть спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

Зі святом Весни, Вас дорогі жінки!

З повагою,

Кіптівський сільський голова Володимир Кучма