«Володіння іноземною мовою – одна із ключових компетенцій сучасної освіти» Рубрика освіта

Дата: 12.04.2019 16:32

Сучасний світ дуже цікавий, різноманітний, багатий на можливості та дуже швидко змінюється. Важливо допомогти дитині швидко адаптовуватись до нових подій, реалій, а також використовувати на повну усі можливості. Однією з запорук цього є знання іноземних мов, яке дасть дитині не тільки загальний рівень розвитку, а і в майбутньому можливість подорожувати, пізнавати нові культури, знайомитись з новими людьми, і що дуже важливо в наш час –  суттєвий «плюс» під час пошуків роботи. Англійська мова зараз «повсюдна» та «міжнародно?універсальна», оскільки її знає більшість населення земної кулі і у сучасному суспільстві вона набуває статусу «обов’язкової»

Отож  заохотити учнів до вивчення мови - обов'язок кожного вчителя. Саме тому у Прогресівській ЗОШ I - III ступенів вже традиційно відбувся День англійської мови, проведений вчителями Бардаковою Ю.В. та Харченко А. М.      Метою тижня було вдосконалити мовні, мовленнєві навички; формувати вміння концентрувати увагу; посилити культурознавчий  аспект в змісті навчання мови.;виховувати інтерес до вивчення англійської мови.       В рамках заходів  учні мали змогу взяти участь у конкурсах, вікторинах «how do I know Great Britain»  іграх «basketball», countable uncountable переглянути мультфільми мовою оригіналу, а також взяти участь у квесті  "Find a treasure". На завершення в урочистій обстановці учні були нагороджені золотими, срібними та бронзовими сертифікатами та призами за участь у конкурсі "Гринвіч" та олімпіаді "На Урок"