Привітання депутата Чернігівської облради Ірини Грозенко з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2019 08:54

Шановні земляки, дорогі ветерани!
8 та 9 травня для України дні скорботи, пам’яті та гордості. Ми низько схиляємо голови перед жертвами нацистського режиму, перед усіма воїнами, які хоробро протистояли загарбникам. Ми щиро пишаємося, що наші діди та прадіди, наші воїни - українці з честю виконали свій військовий обов'язок, зробили свій вагомий внесок у звільнення європейських народів від нацистського рабства та стали тими героями, які вибороли перемогу у Другій світовій війні. Вони довели, що Україна – це країна самовідданих, мужніх людей.
Вже 4 рокі  в нашій державі є нова традиція відзначення перемоги у Другій світовій війні. 8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій.
Приклади відваги та доблесті героїв тієї війни спонукають нас героїчно боротися і у сьогоднішній неоголошеній війні з російським агресором.
Низький уклін вам, дорогі ветерани, низький уклін усім, хто ціною неймовірних зусиль дав нам вічний урок мужності. І через багато десятиріч ми вчимось у вас відданості своїй країні та незламного духу у боротьбі за неї.
Україна боролася і перемогла у Другій світовій війні. Україна переможе й сьогодні!

Депутат Чернігівської облради
Ірина Грозенко