28 травня 2019 року 0 10:00 год. відбудеться 34 сесія VII скликання Кіптівської сільської ради у залі засідань сільської ради

Дата: 16.05.2019 15:39

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????? ???????°???????????° ???????????°?????°

КІПТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16 травня 2019 рік                                    с. Кіпті                                       № 33

Про скликання 34

сесії 7 скликання

Відповідно до ст. 42  Закону  України „Про місцеве самоврядування в Україні ”:

І. Скликати тридцять четверту сесію сьомого скликання 28 травня 2019 року 0 10 оо годині у залі засідань сільської ради.

ІІ. На розгляд сесії винести питання:

1. Про виконання сільського бюджету за 1 квартал в 2019 року.
  2. Про внесення змін до Плану (Програми) соціально- економічного розвитку сільської ради на 2019 рік.
  3. Про затвердження переліку проектів,  які будуть реалізовуватися за рахунок  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в 2019 році».
  4. Про затвердження Положення «Про преміювання працівників місцевої пожежної команди».
  5. Про внесення змін до рішення сесії Кіптівської сільської ради від 14.01.2019 року № 850-31/VII  «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади Кіптівської сільської ради на 2019 рік.
  6. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів сільської ради на 2019 рік.
  7. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені сільської ради.
  8. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
  9. Земельні питання
  10. Інші питання

ІІІ. Запросити на тридцять четверту сесію сьомого скликання депутатів сільської ради, старост населених пунктів, начальників відділів сільської ради, директора Центру надання соціальних послуг, начальника служби у справах дітей. (Список додається).

Сільський голова                                                                           В. КУЧМА