Наші знову серед кращих

Дата: 21.06.2019 14:58

Чернігівщина споконвічно славилася своїм пісенним розмаїттям, дзвінким багатоголоссям, обрядами, самобутньою народною культурою, автентичними традиціями. Тому й не дивно що навіть до цього часу на Чернігівській землі збереглося безліч колективів, які передають з покоління в покоління культурні надбання українського народу. Величезна заслуга в цьому Василя Полевика, який все своє життя присвятив збереженню унікальної української народної пісні й став одним із найактивніших фундаторів музичної й зокрема пісенної культури на Чернігівщині. Саме тому кожного року на свято Трійці на батьківщині Василя Івановича в селі Займище Сновського району збирається безліч колективів художної самодіяльності, які є носіями самобутньої української культури на Чернігівщині.

Фото без описуІ вже традиційно участь в ньому взяв і фольклорно-етнографічний ансамбль «Вербиченька» Вовчківського Будинку культури, керівник – Ірина Ткаченко.

Кожного року цей колектив завойовує симпатію як глядачів так і професійного журі, цей рік не став винятком, колектив повернувся додому з дипломом ІІ ступеня, з чим їх і вітаємо.

Наснаги та нових звершень!