Привітання Кіптівського сільського голови Володимира Кучми до Дня місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2019 09:03

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята -

Дня місцевого самоврядування!

Це свято людей, яких обирає суспільство, свято гілки влади, котра найбільше наближена до громадян, і за результатами діяльності якої люди формують думку про роботу влади вцілому.

На представників влади на місцях покладена відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів, за створення належних умов проживання. Тому в органах місцевого самоврядування працюють справжні професіонали своєї справи.

Щиро дякую працівникам структурних підрозділів, депутатам, представникам громадських об’єднань за витримку, розуміння, відповідальне ставлення до своїх службових обов'язків і гідний внесок у вирішення проблем громади.

Вірю, що разом ми зможемо належним чином задовольнити  потреби наших громадян, а також виправдати їх надії та сподівання.

Сердечно бажаю всім  щастя, радості, достатку, добробуту, миру та довголіття.

Нехай це свято додасть усім нам єдності й певності в тому, що лише спільними зусиллями ми перетворимо рідну Україну в успішну європейську державу.

Життєвих щедрот всім, Божої ласки і світлої долі  на довгі, щасливі літа.

З повагою,

Голова Кіптівської ОТГ Володимир Кучма